SPECJALISTA DS. WYSTAWIENNICTWA I AKCJI KOMERCYJNYCH

Pracodawca: IKEA Retail
Miejsce pracy: Katowice

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie
➡ masz wykształcenie wyższe związane z projektowaniem przestrzeni,
➡ potrafisz pracować z produktem, masz wyczucie estetyki i przestrzeni,
➡ twoją pasją jest wystawiennictwo oraz wyposażanie wnętrz, znasz najnowsze trendy w tych obszarach,
➡ bardzo dobrze planujesz i organizujesz czas pracy, dbając o jakość, prostotę i koszty,
➡ interesuje cię codzienne życie ludzi i sposób, w jaki dokonują zakupów,
➡ swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

O stanowisku
Jako Specjalista ds. Wystawiennictwa i Akcji Komercyjnych będziesz dbał o inspirację, witalność i komercyjną prezentację naszego asortymentu. Będziesz tworzył z produktów IKEA spójne ekspozycje związane z sezonowością i kalendarzem marketingowym. Będziesz inicjował nieoczywiste rozwiązania prezentujące szerokość asortymentu IKEA.

Główne zadania

➡ tworzenie ekspozycji produktów IKEA zgodnych z duchem skandynawskiego designu, będących inspiracją dla lokalnych klientów,
➡ prezentowanie unikalności asortymentu IKEA przy wykorzystaniu swoich kompetencji wystawienniczych i projektowych,
➡ tworzenie ekspozycji oferty sezonowej IKEA oraz prezentowanie nowości na terenie sklepu z zapewnieniem optymalnego wykorzystania jego powierzchni i układu,
➡ maksymalizowanie sprzedaży we współpracy z działami sprzedaży i logistyki, a poprzez sklepowe media – zachęcanie klientów do ponownych odwiedzin sklepu IKEA.

Chcemy

➡ abyś został z nami na dłużej – zapewniamy umowę o pracę,
➡ abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
➡ zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny – oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
➡ doceniać Twoje osiągnięcia,
➡ dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów – o szczegółach przeczytaj tutaj.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z siedzibą w Sosnowcu, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10546.