PRACOWNIK CENTRUM DYSTRYBUCJI (AMAZON)

Miejsce pracy: Sosnowiec

PRACA STAŁA W MAGAZYNIE!

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika naszego centrum dystrybucji w Sosnowcu - KTW1. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów oraz odbierania produktów. Zadania obejmują również obsługę doku rozładunkowego, odbiór i rozmieszczanie ładunku. Zakres czynności wymaga użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku), w przypadku posiadania właściwych uprawnień.

Oferujemy:

➡ Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Amazon w oparciu o umowę
➡ Atrakcyjną stawkę godzinową 15,00 zł brutto
➡ Bonus do 15%
➡ Prywatną opiekę medyczną – finansową przez Firmę
➡ Ubezpieczenie na życie – finansowane przez Firmę
➡ 26 dni płatnego urlopu (bez względu na staż pracy)
➡ Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin
➡ Obiady za 1 zł

Wymagane kwalifikacje:

➡ Ukończone 18 lat
➡ Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym (4 dni w tygodniu po 10 godzin)
➡ Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
➡ Brak przeciwwskazań do dłuższego stania/chodzenia

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

INTERPERSONNEL Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z siedzibą w Sosnowcu, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10546.